Хуманитарни школски турнир у баскету – „ЗМАЈЕВИ ЗА НИKОЛУ“

Техничка школа „Змај“ је 17.3.2023. организовала школско екипно првенство у баскету 3 на 3,  јер најбољи баскеташ света Дејан Мајсторовић је баш из наше школе! Победници турнира су:

Прво место: II-1, разредни старешина Влада Радовановић,

Друго место: III-3, разредни старешина Нада Станић

Треће место: IV-2, разредни старешина Емилија Станчић-Вучковић

Четврто место: IV-3, разредни старешина Светлана Недељковић

Сав приход од продатих улазница, палачинки, сокова и колачића: укупно 56.000,00 динара је намењен за лечење нашег ученика Николе Јовановић.

„Ово је један од оних дана када се осећам поносно. Још један доказ да нашој деци само треба дати шансу да покажу шта знају и могу. Хвала свима који су учествовали.“ –  рекла је Јасмина Лазић – разредни старешина Николе Јовановић, и додала:

„Преносим вам речи Николине, маме:

„Хвала свима на подршци за мог Николу, за брз опоравак и враћање у своју школу. ХВАЛА од срца свима!“

Хвала свима који су учествовали! ЈЕР МИ СМО ЗМАЈЕВИ И ЗМАЈСKИ СЕ БОРИМО ЗА СВАKОГ ЗМАЈА!

Видимо се на фудбалу у мају!