РЕЗУЛТАТ НОВОГОДИШЊЕ ХУМАНИТАРНЕ АКЦИЈЕ

Новогодишња хуманитарна акција наше школе ове године је обухватила следеће догађаје:

• Хуманитарни турнир у спортском обарању руку, одржан 22. децембра (организатор Нада Станић); цена улазница и/или учешћа: 100 динара за ученике, 200 за запослене у школи
  • Хуманитарне караоке за запослене у школи, одржане 22. децембра (организатор Татјана Дубравчић); цена улазница и/или учешћа 500 динара
  • Хуманитарни турнир у стоном тенису, одржан 23. децембра (организатори Нада Станић и Душанка Пешић); цена улазница и/или учешћа: 100 динара за ученике, 200 за запослене у школи
  • Хуманитарну продају новогодишњих рукотворина, од 20. до 27. децембра у школи и од 21. до 26. децембра у просторијама Општине Нови Београд (организатори Татјана Тодоровић и Катарина Венгрин)

Циљ овогодишње хуманитарне акција био је прикупљање новца за лечење Саре Прљинчевић, ученице првог разреда Техничке школе за дизајн коже у Београду, па је 169 хиљада динара, колико је зарађено у наведеним активностима, уплаћено на њен наменски рачун.

Поносимо се нашим ученицима и запосленима који су, и ове године, показали велико пожртвовање и хуманост, а Сари желимо да се, као победник, брзо врати у своју школу.