МАШИНСКИ ТЕХНИЧАРИ ЗА ЦНЦ МАШИНЕ У ХУМАНИТАРНОЈ АКЦИЈИ

Наши ученици смера: Машински техничари за ЦНЦ машине треће и четврте године и њихови предметни професори су се укључили у хуманитарну акцију, на необичан начин.

Наиме Новогодишњи „Змајев“ хуманитарни базар је захваљујући њима имао у понуди и привеске, украсне свећњаке и фигурице Деда Мраза.

Тиме не само да су показали своју хуманост, него су показали и вештину савладаног градива у пракси.

Ученици са смера Техничар за компјутерско управљање ЦНЦ машина су за Новогодишњи „Змајев“ хуманитарни базар на ЦНЦ машинама направили и ове украсне свећњаке.

Ученици III1 и III2 укључили су се у израду новогодишњих украса. У питању су фигуре израђене на ЦНЦ стругу које су касније вредне руке ученика обукле у одело деда Мраза.

Ученици IV1 и IV2 су направили привеске за хуманитарни базар. Моделе, који су њихова креација, штампали су на 3Д штампачу.